Všeobecné obchodní podmínky

Sem zadejte všeobecné obchodní podmínky e-shopu. Vzorové obchodní podmínky můžete najít na stránkách apek.cz (asociace pro elektronickou komerci), příp. také na stránkách dtest.cz.
 

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v našem internetovém obchodě www.milec-holster.com
 

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost výběru přímo z Vašeho počítače, kde můžete vybírat a objednávat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně na našich stránkách nebo pomocí telefonu či e-mailu.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce.

Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu.

K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednané zboží případně výrazným způsobem změní cenu zboží.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata ihned po potvrzení objednávky v našem e-shopu, poté Vám bude zaslán potvrzující e-mail, případně Vás můžeme kontaktovat i telefonicky pro ujasnění objednávky - barva, velikost...

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a číslo objednávky.

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Za poštovné a balné si účujeme 139 Kč a 40 Kč za dobírku, při objednání zboží nad 2500 Kč neúčtujeme žádné poplatky za dopravu. V případě změny Vás budeme neprodleně kontaktovat.

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je okolo 1 týdne po uhrazení proforma faktury, na dobírku je zboží ve většině případů odesíláno do 1 týdne.

8) VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zboží v souladu s reklamačním řádem a zákonem 367/2000Sb bez uvedení důvodu do 14 dnů (§ 53 odst. 7 OZ) není možné, pokud si zboží přebíráte osobně. nebo pokud jde o šití šatů na míru. Reklamaci bude vyhověno pokud budou splněny všechny zákonné podmínky, reklamace bude vyřešena do 30 dní od data doručení vráceného zboží na adresu dodavatele. V případě přijetí vráceného zboží zpět musí spotřebitel následně podepsat dobropis na zboží, který mu bude zaslán a podepsaný dobropis doručit na adresu prodejce poštou. Na základě podepsaného dobropisu bude spotřebiteli vyplacena částka za vrácené zboží.

9) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Záruka se nevztahuje na:
1) vady vzniklé běžným používáním
2) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem nebo doporučeně poštou
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) přiložte doklad o nabytí reklamovaného zboží

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).